Kategori: Uncategorized

Giz'li Edebiyat

Dosya Başvuru

Dosyanızı Giz Kitap’a göndermek için yapmanız gerekenler; Doldurduğunuz form ile dosyanızı basvuru@gizkitap.com adresine gönderiniz. Editörlerimiz kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.


Temmuz 8, 2019 0

Satış Noktaları

Online Kitapçılar Kitap Yurdu kitapyurdu.com Ne Okursan neokursan.com D&R dr.com.tr idefix idefix.com Kitap Müptelası kitapmuptelasi.com.tr Eflatun Kitap eflatunkitap.com Babil babil.com Kitap Kolik kitapkolik.com Kidega kidega.com Kitap Burada kitapburada.com Oda Kitap odakitap.com Kitap Ambarı kitapambari.com Kitap Sihirbazı kitapsihirbazi.com Kitap Mağazaları Nezih nezih.com.tr Pandora Kitap Pandora.com.tr Mephisto mephisto.com.tr Kitapsan kitapsan.com İnkılap inkilap.com Remzi remzi.com.tr Barker Kırtasiye barker.com.tr…
Devamı


Temmuz 6, 2019 0